Багато пацієнтів бояться візиту до стоматолога, через що часто відкладають виконання цього обов’язку, що негативно позначається на стані зубного ряду. Сучасна стоматологія вирішує цю проблему, пропонуючи анестезію, яка дозволяє пережити навіть найважчий візит без болю та страху. Візит до стоматолога не повинен закінчуватися для пацієнта дискомфортом і стражданнями. Це також метод, який позитивно впливає на свободу роботи лікаря. Анестезія рекомендується у разі складних, тривалих процедур, таких як лікування кореневих каналів або видалення зуба. Тривалість дії анестетика залежить від індивідуальної переносимості пацієнта, але найчастіше вона спадає до двох годин після одноразового введення. Ми використовуємо таку анестезію:

  • місцева анестезія – найчастіше використовується через її дію на конкретну ділянку. Вона вводиться за допомогою голки у ділянку поблизу зуба або зубів, які потрібно лікувати. Усуває біль, при цьому пацієнт залишається у свідомості. Після завершення лікування пацієнт може повернутися до нормального функціонування
  • загальна анестезія – під час її застосування пацієнт перебуває без свідомості. Її виконує найкращий у своїй професії анестезіолог Мацей Ґарнцарек. Він розуміє потреби та хвилювання боязких пацієнтів, які панічно бояться відвідувати стоматолога.

Усі доступні види анестезії повністю безпечні і підбираються відповідно до стану здоров’я та потреб пацієнта. Відтепер відвідування клініки стають чистим задоволенням, а прекрасна посмішка пацієнтів – це наша найкраща візитівка.