Педодонтія – це розділ стоматології, який повністю присвячений наймолодшим пацієнтам. Зуби у дітей відрізняються від зубів у дорослих, тому ця галузь настільки важлива. Обізнаність про гігієну ротової порожнини та необхідність регулярного відвідування стоматолога має бути закладена ще в дитинстві, оскільки це має величезний вплив на стан зубного ряду, як молочних, так і згодом постійних зубів. Питаннями, якими займається дитяча стоматологія, є: прорізування зубів, лікування та огляд молочних зубів, а також профілактика у широкому розумінні – захист від карієсу, діагностика неправильного прикусу. У наших кабінетах наймолодші пацієнти також можуть отримати широкий спектр лікування, зокрема:

  • покриття зубів фторлаком – це профілактична процедура, яка призначена для зміцнення та захисту зубів від дефектів та карієсу. Фтор, який міститься в лаку, поступово вивільняється після нанесення, що призводить до довготривалого ефекту потрапляння речовини до зубної тканини.
  • лакування – це лікування, що полягає у заповненні фісур і порожнин рідким композитом. У зв’язку з тим, що фісури з’являються, як правило, у важкодоступних місцях, цю процедуру важливо виконати якомога швидше, щоб уникнути потрапляння у щілини залишків їжі та бактерій. Лакування захищає зуби від карієсу
  • адаптаційні візити – це чудове рішення, якщо Ви хочете познайомити малюка з кабінетом, а також з майбутнім лікуючим лікарем-стоматологом. Рішення записатися на такий прийом допомагає як дитині, а саме: зменшити страх та побоювання перед болем, так і стоматологам у їх роботі, коли з’явиться проблема у ротовій порожнині дитини.

У наших кабінетах ми приділяємо велику увагу комфорту дітей під час прийому лікаря. Це має дуже важливе значення у контексті подальшої співпраці. Сприяє швидшому усуненню болю і захворювань. Тому ми пропонуємо нашим маленьким пацієнтам безболісну форму анестезії у вигляді гелю. У разі нанесення препарату лікування не викликає болю, а сама процедура не викликає страху. Наші стоматологи мають ангельський підхід до пацієнтів, завдяки чому діти різного віку почуваються у нас комфортно та добре. Стоматологічна профілактика у дітей – це також питання, яким повинні цікавитися батьки, тому, звернувшись до нашої клініки, вони можуть отримати відповідь на кожне своє питання та розвіяти будь-які сумніви.