Красива посмішка – це перевага, яку хоче мати кожен. Це фактор, який впливає на високу самооцінку, а також на комфорт під час встановлення міжособистісних контактів. Неестетичний вигляд зубів часто є причиною сорому, який забирає радість життя. Естетична стоматологія створена для того, щоб дати можливість зменшити комплекси, спричинені посмішкою. Пацієнти, які користуються послугами естетичної стоматології, підкреслюють, що їхнє життя різко змінилося після косметичних корекцій. Процедури дозволяють виконувати як невеликі коригування, так і повні метаморфози. Фахівці здатні подбати про зубний ряд як з точки зору естетики, так і з точки зору функціональності.

У клініці Platinum лікарі мають у своєму розпорядженні величезний асортимент інструментів, завдяки яким можна отримати бажаний результат. Вид використовуваного методу залежить насамперед від очікувань пацієнта та поточного стану зубного ряду. Бувають випадки, коли шлях до бездоганної посмішки також вимагає поєднання інших напрямків стоматології для досягнення стійкого результату. Будь-які зміни проводяться після консультації, після визначення індивідуального плану лікування. У наших кабінетах можливе проведення процедури встановлення вінірів та порцелянових або суцільнокерамічних коронок.

Вініри

Вініри – це естетичні накладки, які нагадують порцелянові пластинки, завдяки чому вони ідеально адаптуються до здорових зубів. Цей матеріал розміщується зі сторони щічної або губної поверхні зубів. Під час процедури використовується спеціальний клей, що робить цей метод швидким і точним. Вінір здатний зменшити дефекти зубного ряду у вигляді нерівних форм або проміжків між зубами. Бувають випадки, коли це рішення застосовується у рамках ортодонтичного лікування. Пацієнти цінують цей метод за мінімізацію болю і витрати часу на весь процес. Лікарі пропонують перед початком процедури усунути запальні процеси в зубах та карієс і видалити зубний камінь. Переходячи до процесу процедури, лікар спочатку акуратно шліфує зуб, а також проводить 3D комп’ютерне сканування, завдяки якому вдається ідеально спроектувати форму вініра. У результаті пацієнт може насолоджуватися як красивою посмішкою, так і бути впевненим, що його зуби зміцнені.

Порцелянові вініри у системі CEREC допомагають:

  • вирівняти колір зубного ряду
  • змінити форму зубів
  • відновити пошкоджений зуб
  • незначною мірою змінити положення зуба в зубній дузі
  • усунути щілини між зубами.

Використання вінірів приносить багато переваг, які проявляються в першу чергу в їх довговічності та естетичності. Цей матеріал характеризується кольором і блиском, який не схильний до знебарвлення. Під час процедур лікарям не доводиться сильно проникати у тверді тканини зуба. Вініри швидко адаптуються до тканин пародонта і повністю захищені від стирання, завдяки чому вони відповідатимуть вимогам протягом багатьох років.

Естетична стоматологія

Суцільнокерамічні коронки

Суцільнокерамічні коронки користуються великою популярністю і використовуються в якості протезних конструкцій, але відповідають також і естетичним вимогам. Їх великою перевагою є те, що вони повністю сумісні з тканинами, не викликають алергії та побічних ефектів.
Суцільнокерамічні коронки виготовляються на основі випаленого фарфору. Вони складаються з кількох шарів, які в поєднанні гарантують максимальну гладкість і блиск. Важливо, що коронки стійкі до появи зубного нальоту, який має шкідливу дію. Завдяки своїй естетичній цінності коронки широко застосовуються серед пацієнтів. Матеріал, який використовується, має аналогічні показники вигляду порівняно з натуральною емаллю.

Естетична стоматологія

Косметичні пломби

Косметичні пломби є одним із видів рішень, які використовуються в області естетичної стоматології. Це дуже передовий метод, завдяки якому наші лікарі можуть вносити високоестетичні зміни. Натомість пацієнти цінують довговічність процедури, яка може прослужити кілька років. У наших кабінетах косметичні пломби використовуються в першу чергу при невеликих порожнинах. Ми використовуємо фотополімерні матеріали, завдяки чому відмінності між натуральним зубом і використаним матеріалом є незначними. Фахівці приймають рішення провести цей вид процедури у ситуаціях, коли зуб має неправильну форму, є травма, тріщини або в місцях, де вже є велика кількість пломб. Фотополімерні пломби доступні у декількох відтінках, що дозволяє легко підібрати їх під колір зубного ряду пацієнта. Сама маса матеріалу легко формується, тому підігнати її під форму дефекту не складно, що дозволяє не наражати пацієнта на дискомфорт через надлишок матеріалу. Зв’язування матеріалу відбувається після використання спеціальної лампи, яку направляють на місце, де була накладена маса. Після цього процесу необхідно відшліфувати поверхню, щоб жодні елементи не заважали пацієнту і він міг насолоджувалися анатомічною формою.

Композитні пломби ставляться пацієнтам, які:

  • хочуть подбати про естетику пломб, що особливо важливо у випадку, якщо елементи зубного ряду видно під час розмови та посмішки
  • мають старі пломби, які втратили свою герметичність або розкришилися
  • мають амальгамні пломби, що відрізняються від природного кольору зубів
Естетична стоматологія